Калькулятор
Мой переезд
RU | UK RU / UK

  ЗАМОВИТИ УПАКОВКУ ДЛЯ ПЕРЕЇЗДУ
  Наш менеджер відповість на всі ваші запитання і підбере потрібний вид упаковки
  Пакувальні матеріали
  material
  Картонний короб
  material
  Плівка стрейч
  material
  Картон листовий
  material
  Папір для пакування
  material
  Кутник картонний
  material
  Повітряно-бульбашкова плівка

  Пакувальні матеріали під час переїзду

  Збереження речей або товару при переїзді можна забезпечити завдяки якісному та професійному пакуванню. Компанія «Мій переїзд» надає повний спектр послуг для успішного та швидкого транспортування вантажів. Наші фахівці допоможуть вибрати вам відповідні пакувальні матеріали та організувати надійне вантажоперевезення.

  Самостійна організація процесу переїзду може бути витратною, тривалою та трудомісткою. Ми допоможемо зберегти ваш товар у цілісності та доставити його до точного часу.

  Переїзд із упаковкою: на що звернути увагу

  Часто до нас звертаються клієнти, які жодного разу не користувалися подібними послугами з упаковки речей для переїзду та зіткнулися з проблемами. Звичайні вантажники та водії Газелей, що працюють за оголошенням, не будуть дбайливо ставитися до ваших речей і тим паче якісно їх упаковувати. Вже після переїзду люди знаходять розбитий посуд у коробках, подряпану шафу або скол на улюбленій вазі.

  Пропонуємо використовувати для переїзду різні пакувальні матеріали, щоб уникнути подібних неприємностей. Менеджери нашої компанії допоможуть спланувати ваш бюджет та зробити детальний розрахунок вартості упаковки товару, особистих речей чи обладнання.

  Упаковка під час переїзду для захисту вашого товару

  Послуга з упаковки товару актуальна та затребувана серед власників малого бізнесу, приватних осіб та промислових підприємств. Серед наших клієнтів є великі торгові роздрібні мережі, салони краси та ресторани, меблеві магазини та фітнес-центри. Ціна на пакувальні матеріали не така висока і допоможе уникнути збитків при псуванні товару.

  Працюємо з перевіреними виробниками пакувальних матеріалів. Ви можете повністю довіритися нашим професіоналам, які підберуть найбільш вдалий вид упаковки для вашого товару:

  • кольорова та прозора стрейч плівки товщиною від 12 мкр.;
  • повітряно-бульбашкова плівка, у тому числі багатошарова;
  • картонна тара (переважно короби та окремі листи), різні паперові пакувальні матеріали;
  • пакувальний скотч, картонні куточки та інші додаткові елементи для надійного пакування.

  Всі ці прості матеріали допоможуть уникнути псування речей від вологи, пилу та ударів. Плівкові упаковки мають гарну еластичність, економічні за витратою та доступні в ціні.

  Упаковка для переїзду у Києві

  Надаємо цілий комплекс послуг з перевезення вантажів, від упаковки до доставки в точку клієнта з можливістю вантажно-розвантажувальних робіт. Переїзд, упаковка речей забирає багато часу, тому пропонуємо звернутися до компанії «Мій переїзд» та не турбуватися про проблеми транспортування вантажу.

  Гарантуємо повну безпеку всіх речей при переїзді і несемо повну матеріальну відповідальність у разі пошкоджень. Надання послуг з упаковки вантажу для переїзду відбувається в рамках укладеного договору, можлива готівкова та безготівкова оплата.

  «Мій переїзд» працює на чудовий кінцевий результат, доручивши процес упаковки вантажу нам, ви залишитеся задоволені якістю надання послуг. Залишити заявку можна прямо на сайті через форму зворотнього зв’язку або самостійно зв’язатися з нашими менеджерами (WhatsApp, Telegram, Viber та по телефону). Цілодобово на зв’язку та передзвонимо у зручний вам час.