Калькулятор
Мой переезд
RU | UK RU / UK
service
МИНИМАЛЬНЫЙ ЗАКАЗ от 2 часов
service
ТАРИФЫ от 120₴/час
service
ПОМИНУТНАЯ тарификация
ТАРИФЫ НА Перевозку вещей в Киеве
Мінімальне замовлення
order
700₴
order
930₴
order
1210₴
Тарифи
Вид робіт Ціна
Мінімальне замовлення – 2 години 240 грн 2 години
Наступна година 120 грн 1 година
Підйом / спуск поверхами 10 грн поверх
Пронос більше 25 м 25 грн 25 м
Предмети важчі 100 кг 2 грн кг
Складання / розбирання меблів Дог-на
Докладніше
money
БУДЬ ЯКІ ФОРМИ ОПЛАТИ
оплата готівкою, карткою, безготівковий і безготівковий з ПДВ
Докладніше
money
ЗНИЖКА 5% НА ДРУГЕ ЗАМОВЛЕННЯ І 10% ПОСТІЙНИМ КЛІЄНТАМ
оплата готівкою, карткою, безготівковий і безготівковий з ПДВ
Докладніше

  ЗАКАЗАТЬ ЗВОНОК
  Проконсультируйся с нашими специалистами. Закажи обратный звонок, мы свяжемся с вами в течении 15 минут
  СЕРВИС В КАЖДОЙ ДЕТАЛИ
  Приедем
  на 5 МИНУТ раньше
  ТЩАТЕЛЬНО
  упакуем
  Ваш груз
  УПРАВИМСЯ
  за минимальное
  время
  БЕРЕЖНО
  все погрузим
  ОТВЕТИМ
  за каждую мелочь
  ЗАКРЕПИМ
  груз в кузове
  Як ми працюємо
  Все ще думаєте?
  think
  Замовте безкоштовний розрахунок вартості прямо зараз!
  Перевозка вещей в Киеве

  Компания «Мой переезд» квалифицированно предоставляет услуги по перевозке вещей в Киеве, области и Украине на протяжении 10 лет. Мы работаем по таким принципам:

  • Быстро;
  • Высококачественно;
  • Доступно.
  Своим клиентам предлагаем:
  • Комплектацию груза;
  • Упаковку груза;
  • Работу профессиональных грузчиков;
  • Надежную транспортировку груза;
  • Монтаж перевозимого на месте.
  seo
  label
  БЕСПЛАТНАЯ ГРАМОТНАЯ ОЦЕНКА ПЕРЕЕЗДА
  Оценка проводится по телефону и с выездом на адрес. Выезд оценщика на объект бесплатный.

  Якщо ви знаходитесь в столиці і збираєтеся перевезти важкий вантаж, зверніть увагу на послуги вантажоперевезення по Києву в компанії, яка використовує гідроборт як альтернативу ручному навантаженню. Машина з гідроліфтом у такому разі спростить процес та заощадить вам гроші.

  Вантажоперевезення з гідробортом: Київ

  Важливо вибрати компанію із гарною репутацією. Професійні вантажні перевезення здійснюються за наявності укомплектованої команди грамотних фахівців: водіїв, диспетчерів, вантажників, які зможуть гарантувати швидке та безпечне виконання замовлення.

  Наприклад, якщо потрібно замовити п’ятитонник, то гідроборт буде дуже доречним, тому що він оптимізує роботу і скоротить час на навантаження та розвантаження. Це відмінне рішення для представників малого та середнього бізнесу, якщо, наприклад, потрібно перенести виробництво чи філію магазину. Зручність полягає в тому, що можна перевезти все відразу і заповнити нове приміщення після першого ж вантажного рейсу. Не треба буде чекати, поки приїде 2-3 машини, які перевозитимуть речі частинами.

  Гідробортові перевезення

  Ринок послуг з автоперевезення вантажів, меблів, обладнання, техніки та інших речей зараз досить великий, і кожен замовник за бажання може знайти потрібний собі тариф в одній з компаній-перевізників. Проте, досі не всі знають особливості послуг із перевезення вантажів. Пропонуємо розібратися та зрозуміти, що таке перевезення з гідробортом, якщо раніше ви з такою послугою не стикалися.

  Гідроборт ще називають гідроліфтом. Це поняття використовується для позначення спеціальної автоматизованої системи, яка дозволяє підняти вантаж, не залучаючи до роботи велику групу вантажників, навіть якщо те, що необхідно перевезти, має великі габарити.

  Робота вантажівки із гідробортом забезпечується за рахунок технічної олії. Принцип досить простий: усередині гідроліфта ця олія стискається, завдяки чому машина з гідробортом здатна витримати високі навантаження.

  Якщо вам хочеться заощадити кошти при перевезенні великогабаритного вантажу (що одночасно і заощадить трудовитрати вантажників), то вам варто замовити машину з гідробортом. Багато компаній збільшують вартість своїх послуг за ручне навантаження та розвантаження автомобіля, адже для цього потрібно залучати більше фахівців. Гідроліфт дозволяє забути про переплати такого роду, адже за людей все зробить автоматика.

  Що можна перевезти за допомогою гідроліфту?

  • меблі, побутову та оргтехніку;
  • платіжні термінали, великогабаритні сейфи, банкомати;
  • торгове та холодильне обладнання;
  • складське обладнання, верстати;
  • потужні музичні інструменти.

  Послуги перевезення з гідробортом

  Замовити гідроборт можна, якщо ви запланували переїзд, перевезення обладнання або іншого великогабаритного вантажу. Не турбуйтеся про те, що на вигляд конструкція гідроліфта може виглядати тендітною – ця система здатна підняти навіть невеликий легковий автомобіль, тобто витримає кілька тонн.

  Розрахувати вартість перевезення із гідробортом допоможуть фахівці служби вантажоперевезень. Сума складатиметься з розрахунку кількох критеріїв: часу перевезення; габаритів вантажу (довжини, ширини, висоти); ваги вантажу та виду машини, яка здійснюватиме це перевезення. Є можливість підібрати потрібний тариф, виходячи з ваших потреб, не переплачуючи зайвого.

  Які переваги?

  • Гідропортові перевезення дозволяють використовувати менше задіяних вантажників – менше витрат на процес навантаження.
  • Швидке та надійне комплектування вантажівки – немає потреби переплачувати за просту машину.
  • Вантажопідйомність гідроліфтів досягає 10 тонн, тому перелік об’єктів, що підлягають транспортуванню за його допомогою, є величезним.

  Підготовка

  Щоб підготуватися до перевезення, заздалегідь розрахуйте обсяг речей, що перевозяться, щоб точно знати, вантажівка якої місткості вам знадобиться. Також слід врахувати довжину маршруту з пункту А до пункту б, щоб зрозуміти, скільки часу може зайняти транспортування вантажу. Важлива також і поверховість: ціна може змінюватись в залежності від того, на якому поверсі знаходиться приміщення, з якого вантаж потрібно винести, наприклад. Зібравши всі ці дані, ви легко зможете обговорити з менеджером вартість послуги та особливості замовлення.

  При необхідності можна замовити складання обладнання або меблів після перевезення. Це окремо оплачувана послуга, тому краще відразу обговорити її з менеджером, щоб не виникло непорозуміння у процесі.