Калькулятор
Мой переезд
RU | UK RU / UK
service
МІНІМАЛЬНЕ ЗАМОВЛЕННЯ від 2 год
service
ТАРИФИ від 150 ₴ / г
service
ЩОХВИЛИННА тарифікація
ТАРИФИ НА ПЕРЕВЕЗЕННЯ РЕЧЕЙ У КИЄВІ
Мінімальне замовлення
order
700₴
order
930₴
order
1210₴
Тарифи
Вид робіт Ціна
Мінімальне замовлення – 2 години 240 грн 2 години
Наступна година 120 грн 1 година
Підйом / спуск поверхами 10 грн поверх
Пронос більше 25 м 25 грн 25 м
Предмети важчі 100 кг 2 грн кг
Складання / розбирання меблів Дог-на
Докладніше
money
БУДЬ ЯКІ ФОРМИ ОПЛАТИ
оплата готівкою, карткою, безготівковий і безготівковий з ПДВ
Докладніше
money
ЗНИЖКА 5% НА ДРУГЕ ЗАМОВЛЕННЯ І 10% ПОСТІЙНИМ КЛІЄНТАМ
оплата готівкою, карткою, безготівковий і безготівковий з ПДВ
Докладніше

  ЗАКАЗАТЬ ЗВОНОК
  Проконсультируйся с нашими специалистами. Закажи обратный звонок, мы свяжемся с вами в течении 15 минут
  СЕРВІС В КОЖНІЙ ДЕТАЛІ
  ПРИЇДЕМО
  на 5 ХВИЛИН раніше
  РЕТЕЛЬНО
  спакуємо
  Ваш вантаж
  УПРАВИМОСЯ
  за мінімальний
  час
  ДБАЙЛИВО
  завантажимо
  ВІДПОВІДАЄМО
  за кожну дрібницю
  ЗАКРІПИМО
  вантаж в кузові
  Як ми працюємо
  Все ще думаєте?
  think
  Замовте безкоштовний розрахунок вартості прямо зараз!
  Перевезення речей в Києві

  Компанія “Мій переїзд” кваліфіковано надає послуги з перевезення речей в Києві, області та Україні протягом 10 років. 

  • Швидко; 
  • Високоякісно; 
  • Доступно. 

  Своїм клієнтам пропонуємо: 

  • Комплектацію вантажу; 
  • Упаковку вантажу; 
  • Роботу професійних вантажників; 
  • Надійну транспортування вантажу; 
  • Монтаж перевезеного на місці.
  seo
  label
  БЕЗКОШТОВНА ГРАМОТНА ОЦІНКА ПЕРЕЇЗДУ
  Оцінка проводиться по телефону і з виїздом на адресу. Виїзд оцінювача на об'єкт безкоштовний.

  Перевезення речей: простий і швидкий переїзд під ключ 

  Квартирний переїзд – це не тільки перевезення габаритних меблів і побутової техніки. Необхідно перевезти і інші речі – одяг, взуття, посуд, предмети побуту. До тих пір, поки не починається процес розбирання і упаковки всього майна, здається, немає нічого складного і трудомісткого в такій роботі. Але як тільки речі будуть витягнуті з шаф і тумбочок стає зрозуміло – не так все легко, як здавалося спочатку. 

  У чому складність завдання перевезти речі? Сама перевезення не викличе труднощів – достатньо замовити відповідний обсягом вантажу автомобіль і узгодити час його прибуття. А ось підготовчий етап вимагає уваги власників майна. Кожну річ необхідно ретельно упакувати – предмети можна об’єднувати в більші упаковки, коробки, мішки, пакети. Таких упаковок виявиться дуже багато і розгубитися на новому місці буде нескладно. Щоб цього не сталося – обов’язково маркіруйте пакети. Їх можна просто підписати яскравим або чорним маркером або наклеїти етикетку прозорим скотчем. Так ви точно будете знати – в якій коробці що лежить. 

  Особливої ​​уваги потребує доставка або перевезення крихкого вантажу. Такі речі перед перевезенням ретельно упаковують з спеціальний матеріал. Найчастіше використовують кілька шарів повітряно-пухирчастої плівки. Тендітні речі варто перевозити попередньо закріпивши їх в машині, перевезення здійснювати за маршрутом, де не зустрінуться серйозні дорожні перешкоди – ями, нерівності та ін.

  Отже, щоб речі швидко і гарантовано безпечно перевезти їх треба розібрати, розсортувати і упакувати. Після цього підготовлені пакети і коробки виносять до машини, завантажують в неї і перевозять. По прибуттю на місце авто розвантажують, упаковки заносять на місце призначення і розпаковують. Все це – досить витратна за часом робота, що вимагає душевної рівноваги і спокою, акуратності і наявності відповідних пакувальних матеріалів. 

  Хочете швидко і недорого здійснити перевезення речей в Києві? Перевезення речей при переїзді за доступною ціною – одна з послуг, що надаються компанією «Мій Переїзд».

  Як замовити перевезення речей в Києві та Київській області 

  Географія нашої діяльності – Київ і Київська область. Автопарк компанії налічує десятки машин різної вантажопідйомності і місткості. При необхідності для транспортування габаритних вантажів ви можете замовити спецтранспорт і авто з гідробортом. Послуга перевезення речей не вимагає такого транспорту – її можна замовити недорого, скориставшись орендою мікроавтобуса або Газелі з водієм і вантажниками. У Києві перевезення речей і доставку їх до місця призначення ми здійснюємо на вигідних умовах – доступна ціна, допомога консультантів, оперативне виконання роботи і точне дотримання термінів. 

  Ви можете замовити комплексне перевезення речей, включаючи проведення нашими фахівцями всіх підготовчих і додаткових робіт – упаковки (з наданням пакувальних матеріалів), спуску і підйому речей, їх розбору на місці. Комплексний переїзд – це просто, швидко, недорого і дуже спокійно. Зв’яжіться з нами по телефону або залиште заявку на сайті – ми самі зателефонуємо вам.

  Де замовити перевезення речей в Києві?

  Замовляйте послуги перевезення речей по Києву 🔥 прямо зараз 🔥 на сайті компанії «Мій переїзд» будь-яким зручним для Вас способом (месенджер, телефон, онлайн-заявка).

  Як замовити перевезення речей в Києві??

  Ви можете залишити заявку у нас на сайті або зв’язатися з нами за телефоном (месенджер) і ми з задоволенням проконсультуємо Вас з усіх питань послуги вантажного перевезення речей

  Яка ціна перевезення речей в Києві?

  Вартість замовлення перевезення речей формується виходячи з відстані перевезення, витраченого часу на простій авто під час завантаження і обсяг вантажу, що перевозиться 🔥 Зв’яжіться з нами і ми прорахуємо для Вас вартість перевезення речей за актуальними тарифами.

  Скільки за часом займає перевезення речей?

  Час витрачений на перевезення речей включає в себе безліч факторів, які суттєво можуть вплинути на швидкість виконання робіт:

  • відстань транспортування вантажу;
  • умови роботи (відстань до під’їзду, наявність ліфта і тд);
  • трафік по Києву (затори);
  • обсяг перевезення речей.