Калькулятор
Мой переезд
RU | UK RU / UK
service
МІНІМАЛЬНЕ ЗАМОВЛЕННЯ від 2 год
service
ТАРИФИ від 150 ₴ / г
service
ЩОХВИЛИННА тарифікація
ТАРИФИ НА ПЕРЕВЕЗЕННЯ ПІАНІНО (РОЯЛЯ, ФОРТЕПІАНО) В КИЄВІ
Мінімальне замовлення
order
700₴
order
930₴
order
1210₴
Тарифи
Вид робіт Ціна
Докладніше
money
БУДЬ ЯКІ ФОРМИ ОПЛАТИ
оплата готівкою, карткою, безготівковий і безготівковий з ПДВ
Докладніше
money
ЗНИЖКА 5% НА ДРУГЕ ЗАМОВЛЕННЯ І 10% ПОСТІЙНИМ КЛІЄНТАМ
оплата готівкою, карткою, безготівковий і безготівковий з ПДВ
Докладніше

  ЗАКАЗАТЬ ЗВОНОК
  Проконсультируйся с нашими специалистами. Закажи обратный звонок, мы свяжемся с вами в течении 15 минут
  СЕРВІС В КОЖНІЙ ДЕТАЛІ
  ПРИЇДЕМО
  на 5 ХВИЛИН раніше
  РЕТЕЛЬНО
  спакуємо
  Ваш вантаж
  УПРАВИМОСЯ
  за мінімальний
  час
  ДБАЙЛИВО
  завантажимо
  ВІДПОВІДАЄМО
  за кожну дрібницю
  ЗАКРІПИМО
  вантаж в кузові
  Як ми працюємо
  Все ще думаєте?
  think
  Замовте безкоштовний розрахунок вартості прямо зараз!
  Перевезення піаніно (рояля, фортепіано) в Києві

  Компанія «Мій переїзд» кваліфіковано надає послуги з перевезення піаніно (рояля, фортепіано) в Києві, області і Україні на протязі 10 років. Ми працюємо за такими принципами: 

  • Швидко; 
  • Високоякісно; 
  • Доступно. 

  Своїм клієнтам пропонуємо: 

  • Комплектацію вантажу; 
  • Упаковку вантажу; 
  • Роботу професійних вантажників; 
  • Надійну транспортування вантажу; 
  • Монтаж перевезеного на місці.
  seo
  label
  БЕЗКОШТОВНА ГРАМОТНА ОЦІНКА ПЕРЕЇЗДУ
  Оцінка проводиться по телефону і з виїздом на адресу. Виїзд оцінювача на об'єкт безкоштовний.

  Перевезення рояля (піаніно, фортепіано) 

  Переїзд – це клопітний і времязатратний захід, але впоратися з завданням можна з мінімальними втратами сил, часу, нервів. Головне – підійти до вибору помічників грамотно. Мувінгова компанія «Мій Переїзд» допоможе вам переїхати швидко і без дискомфорту. Наші фахівці впораються з будь-якими труднощами, в тому числі – професійно перевезуть рояль, піаніно чи фортепіано. 

  Як перевезти великий інструмент з чутливим механізмом всередині? Складність транспортування не тільки у великої вазі і великих габаритах музичного інструменту. Якщо переміщати обладнання без дотримання певних вимог – можна зламати його. Замовляючи перевезення, уточніть, який саме інструмент необхідно перевезти. В особливості транспортування є відмінності. 

  Фортепіано – це загальна назва категорії клавішних, в яку включені рояль і піаніно. Рояль характеризується наявністю горизонтально-орієнтованої деки, струн і механізму, оснащений кришкою, що відкривається вгору і великими габаритами. Дека піаніно розташована вертикально, завдяки чому інструмент має компактні розміри. Доставка піаніно в пункт призначення – набагато більш просте завдання, ніж перевезення рояля. 

  Як перевозити піаніно або рояль 

  Якщо вам необхідно здійснити вивезення або доставку піаніно або рояля – обов’язково обговоріть цей момент з виконавцем. Компанії необхідно буде підібрати вантажників, надати пакувальні матеріали, оснащення. 

  Рояль, незважаючи на свої параметри, має вагу менше, ніж у піаніно. Здійснити його винесення з приміщення і транспортування не так складно, як здається на перший погляд. Устаткування необхідно упакувати, використовуючи спеціальний пакувальний матеріал, який захистить його і зовні, зсередини. Упакований інструмент не повинен випадково відкритися в процесі транспортування. На наступному етапі вантаж виносять і занурюють в автомобіль.

  Перевезення фортепіано включає кілька етапів: 

  • винос з квартири; 
  • навантаження обладнання в авто; 
  • закріплення, фіксування вантажу; 
  • транспортування; 
  • розвантаження з використанням транспортного обладнання; 
  • занос фортепіано на нове місце установки. 

  Переїзд слід здійснювати по ретельно підібраному маршруту. На дорожньому покритті не повинно бути ям, вибоїн і інших перешкод. Для транспортування використовуються автомобілі вантажопідйомністю від 1,5 тонн.

  Як замовити перевезення фортепіано в Києві 

  Компанія «Мій Переїзд» здійснює вивіз піаніно і роялів в місті Київ та в Київській області. Для наших клієнтів – перевезення клавішних інструментів за доступною ціною: вартість буде залежати від необхідності спуску інструменту по поверхах і тривалості маршрута. Заказать перед легко. У Києві для перевезення піаніно чи рояля вам достатньо зателефонувати нам або залишити заявку на сайті – ціна, терміни, час приїзду машини і вантажників обговорюються індивідуально з урахуванням нюансів переїзду.

  Де замовити перевезення піаніно (рояля, фортепіано) в Києві?

  Замовляйте перевезення піаніно по Києву 🔥 прямо зараз 🔥 на сайті компанії «Мій переїзд» будь-яким зручним для Вас способом (месенджер, телефон, онлайн-заявка).

  Як замовити перевезення рояля в Києві?

  Ви можете залишити заявку у нас на сайті або зв’язатися з нами за телефоном (месенджер) і ми з задоволенням проконсультуємо Вас з усіх питань послуги «перевезення піаніно (рояля, фортепіано)»

  Яка ціна перевезення піаніно в Києві?

  Вартість замовлення перевезення піаніно формується виходячи з відстані перевезення, витраченого часу на простій авто під час завантаження і обсяг вантажу, що перевозиться 🔥 Зв’яжіться з нами і ми прорахуємо для Вас вартість перевезти піаніно за актуальними тарифами.

  Скільки за часом займає перевезення піаніно?

  Час витрачений на перевезення рояля (піаніно, фортепіано) включає в себе безліч факторів, які суттєво можуть вплинути на швидкість виконання робіт:

  • відстань транспортування вантажу;
  • умови роботи (відстань до під’їзду, наявність ліфта і т.д.);
  • трафік по Києву (пробки);
  • обсяг вантажу, що перевозиться.