Калькулятор
Мой переезд
RU | UK RU / UK
service
МІНІМАЛЬНЕ ЗАМОВЛЕННЯ від 2 год
service
ТАРИФИ від 150 ₴ / г
service
ЩОХВИЛИННА тарифікація
ТАРИФИ НА ПЕРЕВЕЗЕННЯ ОБЛАДНАННЯ В КИЄВІ
Мінімальне замовлення
order
700₴
order
930₴
order
1210₴
Тарифи
Вид робіт Ціна
Мінімальне замовлення – 2 години 240 грн 2 години
Наступна година 120 грн 1 година
Підйом / спуск поверхами 10 грн поверх
Пронос більше 25 м 25 грн 25 м
Предмети важчі 100 кг 2 грн кг
Складання / розбирання меблів Дог-на
Докладніше
money
БУДЬ ЯКІ ФОРМИ ОПЛАТИ
оплата готівкою, карткою, безготівковий і безготівковий з ПДВ
Докладніше
money
ЗНИЖКА 5% НА ДРУГЕ ЗАМОВЛЕННЯ І 10% ПОСТІЙНИМ КЛІЄНТАМ
оплата готівкою, карткою, безготівковий і безготівковий з ПДВ
Докладніше

  ЗАКАЗАТЬ ЗВОНОК
  Проконсультируйся с нашими специалистами. Закажи обратный звонок, мы свяжемся с вами в течении 15 минут
  СЕРВІС В КОЖНІЙ ДЕТАЛІ
  ПРИЇДЕМО
  на 5 ХВИЛИН раніше
  РЕТЕЛЬНО
  спакуємо
  Ваш вантаж
  УПРАВИМОСЯ
  за мінімальний
  час
  ДБАЙЛИВО
  завантажимо
  ВІДПОВІДАЄМО
  за кожну дрібницю
  ЗАКРІПИМО
  вантаж в кузові
  Як ми працюємо
  Все ще думаєте?
  think
  Замовте безкоштовний розрахунок вартості прямо зараз!
  Перевезення обладнання в Києві

  Компанія «Мій переїзд» кваліфіковано надає послуги з перевезення обладнання в Києві, області і Україні на протязі 10 років. Ми працюємо за такими принципами: 

  • Швидко; 
  • Високоякісно; 
  • Доступно. 

  Своїм клієнтам пропонуємо: 

  • Комплектацію вантажу; 
  • Упаковку вантажу; 
  • Роботу професійних вантажників; 
  • Надійну транспортування вантажу; 
  • Монтаж перевезеного на місці.
  seo
  label
  БЕЗКОШТОВНА ГРАМОТНА ОЦІНКА ПЕРЕЇЗДУ
  Оцінка проводиться по телефону і з виїздом на адресу. Виїзд оцінювача на об'єкт безкоштовний.

  Наша компанія “Мій переїзд” займається будь-якими видами вантажоперевезень, від малогабаритних розмірів вантажу до дорогого обладнання. Ви можете у будь-який час залишити заявку на сайті, зв’язатися з менеджером по телефону або через зручний месенджер.

  Професійне перевезення обладнання

  Ми пропонуємо своїм клієнтам високоякісне та швидке транспортування. Крім того, компанія «Мій переїзд» займається комплектацією та сучасним пакуванням вантажу. Доступні додаткові послуги з монтажу холодильного обладнання, що перевозиться.

  Швидко здійснюємо квартирні, офісні та інші види переїздів. Пропонуємо клієнтам виїзну оцінку вантажу, це може бути актуальним при розрахунку вартості товару та ризиків його пошкодження під час транспортування.

  Спеціалізуємось на перевезенні торгового обладнання, від вітрин та стелажів до складних холодильних установок. Нашими постійними клієнтами є мережеві магазини, великі ресторани та кафе. Також надаємо послуги з перевезення технічного обладнання, наприклад, верстатів або промислового вантажу.

  Вартість вантажоперевезення обладнання

  Наші менеджери розраховують вартість вантажоперевезення окремо для кожного клієнта. Ціна може значно відрізнятися і залежить від:

  • обсягу та ваги вантажу, наприклад, перевезення промислового обладнання найчастіше здійснюється гідробортом, вимагає кріплення та роботи кількох вантажників;
  • необхідності в упаковці та кріпленні під час транспортування. Чим дорожчий і технічно складніший вантаж, тим вища ціна;
  • видів вантажу. Для перевезення невеликого серверного обладнання в нашому автопарку є машини з довжиною кузова до 3 м. Вартість такої послуги буде нижчою, ніж для перевезення медтехніки або великих верстатів;
  • швидкості доставки, додаткових послуг (допомога вантажників понад встановлену норму або страхування вантажу від поломок).

  Перевезення негабаритного обладнання невеликих обсягах здійснюється газелями, довжина яких від 4 метрів. Така послуга підійде для офісних та квартирних переїздів, мінімальний час замовлення від двох годин.

  Переваги роботи з нашою компанією

  Будь-який вид вантажоперевезення можна сміливо довірити нашій компанії. Ми працюємо якісно, ​​швидко та націлені на результат:

  • у нашому автопарку представлений транспорт із різною вантажопідйомністю, ми зможемо швидко здійснити перевезення великогабаритного чи важкого промислового обладнання;
  • у команді справжні професіонали своєї справи, фахівці надійно пакують вантаж і закріплюють усередині автомобіля, за необхідності. Менеджери оперативно укладають договори та надають звітні документи;
  • намагаємося суворо дотримуватися встановлених термінів виконання робіт, несемо матеріальну відповідальність за вантаж;
  • беремо на себе відповідальність і в перевезенні складного медичного обладнання, вантажники та водії проходять попереднє навчання, дотримуємось суворого відбору в нашу команду.

  Для нас важливо, щоб клієнт залишився задоволеним, звернувся до нас знову та міг рекомендувати компанію своїм знайомим. Ви можете залишити заявку для розрахунку вартості вантажоперевезення в межах Києва на нашому сайті. Чекаємо на ваші замовлення і готові допомогти з перевезеннями будь-якої складності!

  Перевезення обладнання в Києві

  Де замовити вантажоперевезення обладнання в Києві?

  Замовляйте перевезення обладнання по Києву 🔥 прямо зараз 🔥 на сайті компанії «Мій переїзд» будь-яким зручним для Вас способом (месенджер, телефон, онлайн-заявка ).

  Як замовити перевезення обладнання в Києві?

  Ви можете залишити заявку у нас на сайті або зв’язатися з нами за телефоном (месенджер) і ми з задоволенням проконсультуємо Вас з усіх питань послуги «вантажоперевезення обладнання»

  Яка ціна перевезення обладнання в Києві?

  Вартість замовлення вантажоперевезення обладнання формується виходячи з відстані перевезення, витраченого часу на простій авто під час завантаження і обсяг вантажу, що перевозиться 🔥 Зв’яжіться з нами і ми прорахуємо для Вас вартість перевезення обладнання за актуальними тарифами.

  Скільки за часом займає перевезення обладнання?

  Час витрачений на перевезення обладнання включає в себе безліч факторів, які істотно можуть вплинути на швидкість виконання робіт:

  • відстань транспортування вантажу;
  • умови роботи (відстань до під’їзду, наявність ліфта і тд);
  • трафік по Києву (пробки);
  • обсяг вантажу, що перевозиться.