Калькулятор
Мой переезд
RU | UK RU / UK
service
МІНІМАЛЬНЕ ЗАМОВЛЕННЯ від 2 год
service
ТАРИФИ від 150 ₴ / г
service
ЩОХВИЛИННА тарифікація
ТАРИФИ НА ОФІСНИЙ ПЕРЕЇЗД У КИЄВІ
Мінімальне замовлення
order
700₴
order
930₴
order
1210₴
Тарифи
Вид робіт Ціна
Мінімальне замовлення – 2 години 240 грн 2 години
Наступна година 120 грн 1 година
Підйом / спуск поверхами 10 грн поверх
Пронос більше 25 м 25 грн 25 м
Предмети важчі 100 кг 2 грн кг
Складання / розбирання меблів Дог-на
Докладніше
money
БУДЬ ЯКІ ФОРМИ ОПЛАТИ
оплата готівкою, карткою, безготівковий і безготівковий з ПДВ
Докладніше
money
ЗНИЖКА 5% НА ДРУГЕ ЗАМОВЛЕННЯ І 10% ПОСТІЙНИМ КЛІЄНТАМ
оплата готівкою, карткою, безготівковий і безготівковий з ПДВ
Докладніше

  ЗАКАЗАТЬ ЗВОНОК
  Проконсультируйся с нашими специалистами. Закажи обратный звонок, мы свяжемся с вами в течении 15 минут
  СЕРВІС В КОЖНІЙ ДЕТАЛІ
  ПРИЇДЕМО
  на 5 ХВИЛИН раніше
  РЕТЕЛЬНО
  спакуємо
  Ваш вантаж
  УПРАВИМОСЯ
  за мінімальний
  час
  ДБАЙЛИВО
  завантажимо
  ВІДПОВІДАЄМО
  за кожну дрібницю
  ЗАКРІПИМО
  вантаж в кузові
  Як ми працюємо
  Все ще думаєте?
  think
  Замовте безкоштовний розрахунок вартості прямо зараз!
  Офісні переїзди в Києві

  Компанія «Мій переїзд» кваліфіковано надає послуги з перевезення офісів в Києві, області і Україні на протязі 10 років. Ми працюємо за такими принципами: 

  • Швидко; 
  • Високоякісно; 
  • Доступно. 

  Своїм клієнтам пропонуємо: 

  • Комплектацію вантажу; 
  • Упаковку вантажу; 
  • Роботу професійних вантажників; 
  • Надійну транспортування вантажу; 
  • Монтаж перевезеного на місці.
  seo
  label
  БЕЗКОШТОВНА ГРАМОТНА ОЦІНКА ПЕРЕЇЗДУ
  Оцінка проводиться по телефону і з виїздом на адресу. Виїзд оцінювача на об'єкт безкоштовний.

  Офісний переїзд в Києві: перевозимо офіси «під ключ» 

  Офіс компанії – одне з тих місць, де вся робота повинна бути організована «по годинах». Тут неприпустимі переполох і плутанина. Не варто робити винятки і в тих випадках, коли офіс переїжджає, адже перевезення всього майна – досить серйозний і складний в організації процес. Ви можете захотіти змінити офісне приміщення на більше чи меньше за площею, переїхати в інший район або навіть місто. Можна перевезти тільки частина офісу, а можна – все виробництво в цілому. У будь-якому випадку, послуга професійного офісного переїзду не буде зайвою. 

  Професійний офісний переїзд в Києві: організація перевезення офісів під ключ 

  Компанія «Мій переїзд» організовує комплексне вантажоперевезення при переїзді офісів і виробництв. Ми підходимо до вирішення завдання таким чином, щоб позбавити замовника від більшості проблем. Наші співробітники виконають роботу по: 

  • упаковці, розбирання меблів, підготовці техніки; 
  • виносу майна, навантаженні в авто, транспортуванні; 
  • розвантаження, підйому і заносу в нове приміщення; 
  • при необхідності – складання меблів і техніки. 

  Ви можете замовити в Києві офісний переїзд під ключ або перевезти офіс, провівши всі підготовчі роботи самостійно. Ми намагаємося полегшити вашу роботу, організовуючи повністю перевезення офісів і надаючи послуги з навантаження / розвантаження, упаковці, розстановці на новому місці предметів, меблів, техніки. Ви самі обираєте, які послуги для офісу замовити і яким буде ваш офісний переїзд. 

  Вантажоперевезення виконуються транспортом компанії «Мій переїзд». В автопарку фірми – вантажний транспорт різної місткості і вантажопідйомності. Підберіть авто, найбільш відповідне вашим цілям і кількості вантажу, що перевозиться. Наш оператор допоможе вам дізнатися приблизну вартість послуг і визначитися з автомобілем. Точна ціна стане відома після узгодження всіх деталей з менеджером компанії. 

  Як підготуватися до офісного переїзду 

  Київ – місто галасливе і не перестає «жити» навіть вночі. Ми точно знаємо, як організувати переїзд офісу таким чином, щоб він мінімально позначився на роботі вашого підприємства і не став тривалим і складним. Офіс перевозити краще не в години пік, коли дороги не завантажені. Це – ранній ранок, вихідні дні, свята. В цей час вантажоперевезення може бути здійснено найбільш оперативно, та й сам офісний переїзд практично не позначиться на роботі компанії. Ми допоможемо розставити все майно по місцях в новому приміщенні і ваші співробітники вийдуть на роботу у вже готовий їх прийняти офіс. 

  Для підготовки процесу транспортування обов’язково запасіться пакувальними матеріалами та маркерами. Якщо ви упаковуєте предмети самостійно – не забувайте підписувати коробки і пакети. Всі кріплення для меблів складайте в міцний окремий пакет (його можна за допомогою скотча закріпити на самих меблів, щоб потім не шукати). Для перевезення техніки використовуйте пенопластовую упаковку або повітряно-бульбашкову плівку, які вбережуть обладнання від пошкоджень. Про винесення габаритних і важких предметів домовтеся з вантажниками заздалегідь.

  Скільки коштує переїзд – ціна послуг в Києві 

  Офісний переїзд не стане витратним заходом, якщо ви звернетеся до професіоналів. Ми виконуємо роботу «під ключ», завдяки чому загальна вартість вантажоперевезення виявляється набагато нижче, ніж ціна тих же послуг, замовлених у різних постачальників. Вартість переїзду залежить від кількості майна, числа працюючих вантажників, відстані між пунктами переїзду і індивідуальних нюансів (необхідності винесення і транспортування габаритних вантажів, проведення вантажно-розвантажувальних робіт, карго крихкого вантажу та ін.). 

  Як замовити перевезення офісу в Києві 

  Зателефонуйте нам або залиште заявку на сайті. Після узгодження умов співпраці буде призначена дата переїзду і вибрано оптимальний час. Ми приїдемо точно в строк!

  Де замовити офісний переїзд в Києві?

  Замовляйте перевезення по Києву 🔥 прямо зараз 🔥 на сайті компанії «Мій переїзд» будь-яким зручним для Вас способом ( месенджер, телефон, онлайн-заявка).


  Як замовити перевезення офісу в Києві?

  Ви можете залишити заявку у нас на сайті або зв’язатися з нами за телефоном (месенджер) і ми з задоволенням проконсультуємо Вас з усіх питань послуги «офісний переїзд»


  Яка ціна переїзду офісу в Києві?

  Вартість замовлення вантажоперевезення офісу формується виходячи з відстані перевезення, витраченого часу на простій авто під час завантаження і обсяг вантажу, що перевозиться 🔥 Зв’яжіться з нами і ми прорахуємо для Вас вартість професійного офісного переїзду за актуальними тарифами.


  Скільки за часом займає офісний переїзд?

  Час витрачений на перевезення офісу включає в себе безліч факторів, які суттєво можуть вплинути на швидкість виконання робіт:

  • відстань транспортування вантажу;
  • умови роботи (відстань до під’їзду, наявність ліфта і т.д.);
  • трафік по Києву (пробки);
  • обсяг вантажу, що перевозиться.