Калькулятор
Мой переезд
RU | UK RU / UK
Мій переїзд Про компанію
ПРОФЕСІЙНИЙ ПОГЛЯД НА ТРАНСПОРТУВАННЯ

Компанія «Мій переїзд» здійснює вантажні перевезення будь-якої складності по Києву. Професійне транспортування, індивідуальний підхід і увага до деталей – переваги, які дозволяють нам гарантувати швидку і безпечну доставку майна наших замовників.  

Наша команда складається з досвідчених водіїв, диспетчерів, вантажників і відповідального керівництва, мотивованих на надання відмінних послуг. Диспетчер приймає замовлення і вносить в базу маршрут, обсяг, вагу, вид вантажу, терміни та побажання клієнта. Далі ми підбираємо оптимальний транспорт.  

Наш автопарк включає сучасні автомобілі різних габаритів і вантажопідйомності. Техніка оснащена системою GPS-моніторингу. У нашому розпорядженні є все, щоб здійснити експрес-перевезення і забезпечити збереження Вашого майна.

service
МІНІМАЛЬНЕ ЗАМОВЛЕННЯ від 2 годин
service
ТАРИФИ від 150₴ / год
service
ПОХВИЛИННА тарифікація
НАДІЙНО І ШВИДКО

Ми знаємо всі тонкощі вантажно-розвантажувальних робіт, використовуємо якісні пакувальні матеріали, вантажопідйомне і транспортне обладнання. Переміщення виробляємо вручну або за допомогою спецтехніки – автомобілів з підйомниками, рокл і електророкл. 

Замовляючи сервіс «Мій переїзд», з вами працює згуртована команда співробітників. Навчений персонал дбайливо упакує, закріпить і перевезе вантаж, враховуючи особливості об’єкта, конструкції і матеріалу. Ви можете бути впевнені, що ваше майно знаходиться в надійних руках на всьому маршруті, від дверей до дверей.  

У нашому розпорядження є все необхідне для безпечного транспортування крихких і великогабаритних об’єктів. Всі роботи ми виконуємо точно в строк. Позбавте себе від турбот і ризиків, пов’язаних з перевезенням майна – замовляйте доставку в компанії «Мій переїзд».

Замовляйте в месенджері
Оформляй замовлення зручним для себе способом. Наші менеджери завжди на зв'язку.
message
КОНТАКТНА ІНФОРМАЦІЯ
Для прийому замовлень і консультацій: +380681039787
Телефонуйте прямо зараз!
м. Київ, вул. Нижній Вал 19/21

    ЗАКАЗАТЬ ЗВОНОК
    Проконсультируйся с нашими специалистами. Закажи обратный звонок, мы свяжемся с вами в течении 15 минут

    Про компанію

    Самостійно доставляти великогабаритні та об’ємні вантажі недоцільно. Клієнти, які звернулися в компанію «Мій переїзд», знають не з чуток, що вантажоперевезення без допомоги професіоналів це занадто складний, трудомісткий і витратний за часом процес. Більш того, якщо власник бізнесу або приватної нерухомості вирішит своїми силами здійснити перевезення меблів, устаткування та інших цінних речей, ніхто не зможе гарантувати збереження, відсутність пошкоджень і псування дорогого майна. Сервіс «Мій переїзд» пропонує відмінну альтернативу стомлюючим перевезеням, а також небезпечного транспортування автомобілів на буксирі. У нас ви можете замовити послуги з пакування, навантаження та перевезення будь-яких вантажів.