Калькулятор
Мой переезд
RU | UK RU / UK
service
МІНІМАЛЬНЕ ЗАМОВЛЕННЯ від 2 годин
service
ТАРИФИ від 150₴/година
service
ПАХВИЛИННА тарифікація
ТАРИФИ НА Вантажне таксі у Києві
Мінімальне замовлення
order
700₴
order
930₴
order
1210₴
Тарифи
Вид робіт Ціна
Докладніше
money
БУДЬ ЯКІ ФОРМИ ОПЛАТИ
оплата готівкою, карткою, безготівковий і безготівковий з ПДВ
Докладніше
money
ЗНИЖКА 5% НА ДРУГЕ ЗАМОВЛЕННЯ І 10% ПОСТІЙНИМ КЛІЄНТАМ
оплата готівкою, карткою, безготівковий і безготівковий з ПДВ
Докладніше

  ЗАКАЗАТЬ ЗВОНОК
  Проконсультируйся с нашими специалистами. Закажи обратный звонок, мы свяжемся с вами в течении 15 минут
  СЕРВІС У КОЖНІЙ ДЕТАЛІ
  Приїдемо
  на 5 Хвилин раніше
  РЕТЕЛЬНО
  запакуємо
  Ваш вантаж
  ВПРАВИМОСЯ
  за мінімальний час
  БЕРЕЖНО
  погрузим
  ВІДПОВІДИМО
  за кожну дрібницю
  ЗАКРЕПИМО
  вантаж у кузові
  Як ми працюємо
  Все ще думаєте?
  think
  Замовте безкоштовний розрахунок вартості прямо зараз!
  Вантажне таксі в Києві

  Компанія «Мій переїзд» кваліфіковано надає послуги вантажного таксі у Києві, області та Україні протягом 10 років. Ми працюємо за такими принципами:

  • Швидко;
  • Високоякісно;
  • Доступно.

  Своїм клієнтам пропонуємо:

  • Комплектація вантажу;
  • Упаковка вантажу;
  • Роботу професійних вантажників;
  • Надійне транспортування вантажу;
  • Монтаж, що перевозиться на місці.
  seo
  label
  БЕЗКОШТОВНА ГРАМОТНА ОЦІНКА ПЕРЕЇЗДУ
  Оцінка проводиться за телефоном та з виїздом на адресу. Виїзд оцінювача на об'єкт безкоштовний.

  Вантажоперевезення газель у Києві

  Газель – невеликий вантажний автомобіль, представлений у кількох варіантах кузовів. Арендувати Газель часто вирішують приватні клієнти, представники малого бізнесу, невеликих виробництв. Таке рішення максимально вигідне та комфортне:

  • на Газелі перевезення можна здійснювати по місту та за його межами – такі машини гармонійно поєднують маневреність та прохідність;
  • найняти Газель для перевезення можна недорого – компактний транспорт допоможе скоротити фінансові витрати;
  • оренда Газелі у Києві можлива у різних варіантах – ви можете скористатися транспортом для перевезення всіх категорій вантажів.

  З машиною Газель перевезення будуть простими та безпечними. Вибирайте найбільш відповідні поставленим завданням модифікації авто. Так, серед популярних рішень для переїзду можна назвати Газель із тентом. Якщо ви орендували суцільнометалеву Газель – вантажоперевезення проходитимуть із захистом від несприятливих впливів ззовні, що оптимально для транспортування продуктів харчування, текстилю, обладнання тощо.

  Таксі Газель «Катюша» приваблює довжиною кузова і часто використовується для перевезення довгомірних будматеріалів – дощок, труб, профілів.

  Послуга Газель «Фермер» затребувана для перевезення невеликого обсягу вантажу та людей (до 5 осіб).

  Газель із кузовом рефрижератор допоможе транспортувати товари, до перевезення яких висуваються суворі температурні вимоги. Це ізотермічний компактний фургон і nbsp; такі вантажоперевезення Газель дуже затребувані ресторанами та кафе.

  Ще одна потрібна Газель в оренду Київ – «Піраміда». Машина оснащена спеціальною стійкою для кріплення крихких матеріалів та популярна у постачальників віконних та дверних конструкцій.

  Перевезення Газель – одна з найпопулярніших послуг у всіх населених пунктах України. Компактні та маневрені машини дають можливість створити оптимальні умови для транспортування вантажів за мінімальних витрат.

  Як замовити Газель (Київ)

  Послуги Газель користуються попитом і популярністю. У Києві та області ви можете замовити їх у компанії «Мій переїзд». Якщо вам необхідно перевезти квартиру, будинок, офіс чи товар – звертайтесь до фахівців pereezdy.kyiv.ua.

  «Мій переїзд» – компанія, яка професійно займається вантажоперевезеннями у столиці. Ми організуємо квартирні, дачні та офісні переїзди, допомагаємо налагодити систему доставок, перевозити будівельні та комерційні вантажі. “Мій переїзд” – це великий парк автомобілів різної місткості та вантажопідйомності. Ви можете орендувати авто на необхідний вам термін – від години до кількох діб, вибрати Газель із відповідним вимогам кузовом, підібрати машину за ціною. На сайті представлені основні моделі автомобілів, доступних до замовлення – вибирайте комфортне рішення з урахуванням індивідуальних побажань та потреб. Крім логістичних послуг ми надаємо послуги вантажників, які професійно завантажать та розвантажать автомобіль, заощадивши вам час та сили.

  Яка ціна на вантажоперевезення Газель? Вартість послуги розраховується індивідуально з урахуванням особливостей транспортування, типу вантажу, відстані, часу простою та інших нюансів. Ви можете дізнатись ціни на вантажоперевезення Газель на сайті або зв’язавшись з нашим менеджером. Оформити замовлення на перевезення вантажів легко – заповніть просту форму заявки онлайн або зателефонуйте нам. Вантажні перевезення Газель у Києві – це завжди доступно та зручно.

  Якщо у вас виникли питання чи сумніви при виборі авто – напишіть або зателефонуйте нашим консультантам. Ми допоможемо вирішити проблему з урахуванням специфіки вантажу, що перевозиться вами, та індивідуальних побажань.