Калькулятор
Мой переезд
RU | UK RU / UK
service
МІНІМАЛЬНЕ ЗАМОВЛЕННЯ від 2 год
service
ТАРИФИ від 100 ₴ / год
service
Похвилинна тарифікація
Тарифи на послуги вантажників
price price У вартість входить
Мінімальне замовлення 240грн.
iconповерховість до 2 поверху
iconпогрузка – майна і меблів
iconвивантаження – майна і меблів
iconупаковка майна та побутової техніки
Наступна година 120грн.
Тарифікація після першої години по 30 хв.
Перенесення предметів вагою від 50 кг, спуск/підйом вище 2 поверху без ліфта, піше перенесення від 25 метрів оплачується додатково.
Докладніше
money
БУДЬ ЯКІ ФОРМИ ОПЛАТИ
оплата готівкою, карткою, безготівковий і безготівковий з ПДВ
Докладніше
money
ЗНИЖКА 5% НА ДРУГЕ ЗАМОВЛЕННЯ І 10% ПОСТІЙНИМ КЛІЄНТАМ
оплата готівкою, карткою, безготівковий і безготівковий з ПДВ
Докладніше
Мінімальне замовлення
order
450₴
order
690₴
order
910₴
Пакувальні матеріали
material
Картонний короб
material
Плівка стрейч
material
Картон листовий
material
Папір для пакування
material
Кутник картонний
material
Повітряно-бульбашкова плівка
Замовляйте в месенджері
Оформляй замовлення зручним для себе способом. Наші менеджери завжди на зв'язку.
message

Вантажоперевезення з вантажниками: переваги виклику фахівців 

Будь-які вантажоперевезення так чи інакше пов’язані з необхідністю переміщення важких або габаритних предметів. Навіть маленькі за розміром і вагою речі у великій кількості можуть стати проблемою – винести упаковки, занурити їх в авто, після транспортування – виконати зворотну роботу. Для непідготовленої фізично людини таке завдання виявиться серйозним випробуванням. 

Вирішити проблему допоможуть професійні вантажники. Фахівці мають не тільки відмінну фізичну форму і підготовку, а й усі необхідні навички і знання, адже багато предметів необхідно перевозити з урахуванням їх специфіки. Замовити вантажників – значить, зробити переїзд більш грамотним, оперативним, простим і безпечним. Співробітники компанії-перевізника приїдуть з усіма необхідними їм у роботі девайсами і інструментами.

Послуги вантажників київ в компанії «Мій Переїзд» 

На сайті мувінгової компанії «Мій Переїзд» ви можете оформити замовлення на комплексне перевезення квартири, офісу, підприємства або для інших видів переїзду. Крім вантажного авто з водієм ми пропонуємо найняти вантажників – бригада буде сформована в тій кількості осіб, яке необхідно для якісного та недорогого рішення задачі. 

Вантажники в Києві приїжджають з потрібними для роботи інструментами, оснащенням, такелажними тросами при необхідності. Розкажіть оператору, який обсяг робіт належить виконати співробітникам, і ми підберемо для вас найбільш відповідних по навичкам професіоналів.

Чому варто замовити послуги вантажників 

Перевезення речей, меблів, техніки, будматеріалів або будь-якого іншого вантажу – робота, що вимагає не тільки фізичної сили, а й певних навичок. Замовте послуги вантажників – ціна не виявиться високою, зате якість навантаження і вивантаження вашого майна точно буде на висоті. 

Чому варто замовити вантажників Київ? Ви одержуєте велику кількість переваг: 

  • позбавляєтеся від необхідності самостійно виносити важкі і незручні предмети; 
  • не порушуєте плани своїх друзів і рідних, не навантажувати їх важкою роботою, що не займаєте своє і їх час; 
  • забезпечуєте безпеку перевезення всього вантажа, особливо – тендітних і дорогих речей: професіонали точно знають, як з ними поводитися; 
  • речі будуть перевозитися в зафіксованому положенні, надійно і якісно; 
  • ми несемо матеріальну відповідальність за ваше майно – не переживайте, навіть лампочки доїдуть до пункту призначення цілими. 

Виклик бригади вантажників і оренда вантажного авто – це правильний вибір для переїзду. З урахуванням всіх переваг, витрати на цей захід будуть мінімальні.

Вартість роботи вантажників 

Скільки коштують вантажники Київ? Вартість роботи бригади визначається сукупністю чинників. Дізнайтеся тариф на сайті або зателефонуйте нам. Додаткова ціна може бути призначена при необхідності упаковки предметів, знесення їх по поверхах (розцінки залежать від поверховості, наявності ліфта), специфіки вантажу (наприклад, перевезення рояля або піаніно вважається окремо). Можно впевнено сказати – викликати вантажників на годину або на весь переїзд буде недорогим і економічним рішенням. Ви скорочуєте свої тимчасові витрати – ми всю роботу виконаємо швидко. Ви матимете змогу вберегти себе від ризику поломок майна або пошкоджень при транспортуванні – ми точно знаємо, як перевозити всі типи вантажів. Ви оберігаєте своє здоров’я і сили. На послугу «Вантажники Київ» ціна доступна, а скористатися нею можна в будь-який момент. Якщо ваше місто Київ – вантажники приїдуть без запізнень і затримок. Завчасно обговоріть час прибуття бригади з оператором компанії.