Калькулятор
Мой переезд
RU | UK RU / UK
service
МИНИМАЛЬНЫЙ ЗАКАЗ от 2 часов
service
ТАРИФЫ от 120₴/час
service
ПОМИНУТНАЯ тарификация
ТАРИФЫ НА Перевозку вещей в Киеве
Мінімальне замовлення
order
700₴
order
930₴
order
1210₴
Тарифи
Вид робіт Ціна
Докладніше
money
БУДЬ ЯКІ ФОРМИ ОПЛАТИ
оплата готівкою, карткою, безготівковий і безготівковий з ПДВ
Докладніше
money
ЗНИЖКА 5% НА ДРУГЕ ЗАМОВЛЕННЯ І 10% ПОСТІЙНИМ КЛІЄНТАМ
оплата готівкою, карткою, безготівковий і безготівковий з ПДВ
Докладніше

  ЗАКАЗАТЬ ЗВОНОК
  Проконсультируйся с нашими специалистами. Закажи обратный звонок, мы свяжемся с вами в течении 15 минут
  СЕРВИС В КАЖДОЙ ДЕТАЛИ
  Приедем
  на 5 МИНУТ раньше
  ТЩАТЕЛЬНО
  упакуем
  Ваш груз
  УПРАВИМСЯ
  за минимальное
  время
  БЕРЕЖНО
  все погрузим
  ОТВЕТИМ
  за каждую мелочь
  ЗАКРЕПИМ
  груз в кузове
  Як ми працюємо
  Все ще думаєте?
  think
  Замовте безкоштовний розрахунок вартості прямо зараз!
  Перевозка вещей в Киеве

  Компания «Мой переезд» квалифицированно предоставляет услуги по перевозке вещей в Киеве, области и Украине на протяжении 10 лет. Мы работаем по таким принципам:

  • Быстро;
  • Высококачественно;
  • Доступно.
  Своим клиентам предлагаем:
  • Комплектацию груза;
  • Упаковку груза;
  • Работу профессиональных грузчиков;
  • Надежную транспортировку груза;
  • Монтаж перевозимого на месте.
  seo
  label
  БЕСПЛАТНАЯ ГРАМОТНАЯ ОЦЕНКА ПЕРЕЕЗДА
  Оценка проводится по телефону и с выездом на адрес. Выезд оценщика на объект бесплатный.

  Ремонт квартири, купленої на вторинному ринку, неможливий без демонтажних робіт. Адже не можна, наприклад, поклеїти нові шпалери поверх старих та здійснити аналогічну маніпуляцію з ламінатом чи лінолеумом. Якщо потрібний косметичний ремонт, то демонтажні роботи в квартирі не стануть особливо складними. Однак, якщо йдеться про перепланування квартири, формат виконання робіт буде зовсім іншим.

  Демонтаж квартири

  Ремонт квартир у будівлях минулого століття часто несе з собою безліч турбот, адже за багато років зовнішній вигляд таких квартир неодноразово зазнавав оновлення. При демонтажних роботах виявляється, що на стінах у квартирі з десяток шарів шпалер і десятки сантиметрів старого покриття для підлоги – той незручний момент, коли в кошторис закладали одну ціну, а насправді вона виявилася зовсім іншою.

  Видалення цих елементів вимагає серйозного підходу, тому що за товщею будматеріалів, що схудли, можуть ховатися нерівні стіни і дірки в підлозі. Такі недоліки в ремонті не терплять недбалого відношення, адже, якщо їх не усунути, можуть виникнути труднощі при подальшій експлуатації житла.

  Якщо житло не нове, варто задуматися про те, щоб замовити демонтаж квартири під ключ. У такому разі фахівці не тільки нададуть послуги з демонтажу, а й зможуть при необхідності вивезти будівельне сміття, яке, повірте, не вміщається в один мішок.

  Вартість демонтажних робіт у квартирі складатиметься з того, що саме демонтуватиметься. Наприклад, якщо вам необхідно лише видалити старі будівельні матеріали зі стін, підлог та стель у приміщенні, то ви заплатите менше, ніж у разі потреби ще й знести стіну в квартирі. Різниця в ціні залежатиме від складності робіт та інших факторів, які необхідно буде обговорити із представником компанії.

  Замислюючи не тільки демонтаж ремонту, а й перепланування в квартирі, врахуйте, що знесення стін вимагає домовленості з житловою комісією. Потрібно отримати висновок про те, що планована вами переробка приміщення не зашкодить загальній конструкції будівлі. Тільки після цього можна приступати до виконання робіт.

  Демонтаж стіни в квартирі швидше за все узгодять, якщо вона не несе і не є опорою для інших частин будівлі. Важливо розуміти, що матеріал, з якого стіна виготовлена, впливатиме не лише на процес знесення, а й на його вартість. Знесення стіни з гіпсокартону або дерева в квартирі або будинку менш трудомістке, ніж демонтаж цегляної кладки або монолітної перегородки, тому ціна цих робіт буде різною.

  Заздалегідь уточніть у фахівця компанії, яку суму обійдуться роботи не тільки з зносу стін, але і демонтажу покриттів. Це важливо тому, що без видалення старої штукатурки, наприклад, не можна буде розпочати видалення самих перегородок. Також дізнайтеся, скільки буде коштувати навантаження та вивіз будсміття після закінчення робіт. Вам можуть запропонувати варіанти тарифів на оплату послуг, так що можна буде вибрати найбільш вигідний.

  Зламати стіну у квартирі – погана ідея, якщо…

  • Стіна несуча або опорна – такі стіни товщі за інші і відіграють найважливішу роль у силовій схемі будинку. Зносити таку стіну – ставити під загрозу міцність усієї будівлі.
  • Неможливо зрозуміти, які комунікації знаходяться усередині стіни. При їх руйнуванні існує ризик потрапити електроінструментом у трубопровід, газопровід чи електричні дроти.
  • Незважаючи на те, що стіна не несе, житлова комісія забороняє її знесення, називаючи низку причин. Так ви ризикуєте одержати зобов’язання на відновлення конструкції вже після закінчення ремонту та оздоблення.
  • Невідомо, з чого виконано стіну. У такому разі краще спочатку запросити експерта для оцінки конструкції і лише після винесеного вердикту думати про те, як демонтувати стіну.

  Демонтаж у квартирі: електропроводка та інші комунікації

  Якщо ви робите ремонт у старій будівлі, комунікації якої схудли через час експлуатації, то розумно буде їх замінити. Перед знесенням стін потрібно переконатися, що будівля знеструмлена, а трубопровід перекритий. У такому разі після демонтажу перегородок можна буде поновити комунікації.

  Якщо ж не потрібно видаляти комунікації з метою замінити їх на нові, а необхідно просто перенести розетки, наприклад, знеструмлення все ще необхідно. Крім цього, потрібно ізолювати дроти, щоб уникнути нещасних випадків на об’єкті.

  Пам’ятайте, що роботи такого характеру вимагають експертного підходу, тому краще звернутися до професіоналів, якщо у вас немає досвіду.