Калькулятор
Мой переезд
RU | UK RU / UK
service
МИНИМАЛЬНЫЙ ЗАКАЗ от 2 часов
service
ТАРИФЫ от 120₴/час
service
ПОМИНУТНАЯ тарификация
ТАРИФЫ НА Перевозку вещей в Киеве
Мінімальне замовлення
order
700₴
order
930₴
order
1210₴
Тарифи
Вид робіт Ціна
1 2 3
1
Докладніше
money
БУДЬ ЯКІ ФОРМИ ОПЛАТИ
оплата готівкою, карткою, безготівковий і безготівковий з ПДВ
Докладніше
money
ЗНИЖКА 5% НА ДРУГЕ ЗАМОВЛЕННЯ І 10% ПОСТІЙНИМ КЛІЄНТАМ
оплата готівкою, карткою, безготівковий і безготівковий з ПДВ
Докладніше

  ЗАКАЗАТЬ ЗВОНОК
  Проконсультируйся с нашими специалистами. Закажи обратный звонок, мы свяжемся с вами в течении 15 минут
  СЕРВИС В КАЖДОЙ ДЕТАЛИ
  Приедем
  на 5 МИНУТ раньше
  ТЩАТЕЛЬНО
  упакуем
  Ваш груз
  УПРАВИМСЯ
  за минимальное
  время
  БЕРЕЖНО
  все погрузим
  ОТВЕТИМ
  за каждую мелочь
  ЗАКРЕПИМ
  груз в кузове
  Як ми працюємо
  Все ще думаєте?
  think
  Замовте безкоштовний розрахунок вартості прямо зараз!
  Перевозка вещей в Киеве

  Компания «Мой переезд» квалифицированно предоставляет услуги по перевозке вещей в Киеве, области и Украине на протяжении 10 лет. Мы работаем по таким принципам:

  • Быстро;
  • Высококачественно;
  • Доступно.
  Своим клиентам предлагаем:
  • Комплектацию груза;
  • Упаковку груза;
  • Работу профессиональных грузчиков;
  • Надежную транспортировку груза;
  • Монтаж перевозимого на месте.
  seo
  label
  БЕСПЛАТНАЯ ГРАМОТНАЯ ОЦЕНКА ПЕРЕЕЗДА
  Оценка проводится по телефону и с выездом на адрес. Выезд оценщика на объект бесплатный.

  Незважаючи на те, що сучасний ринок житла пропонує безліч просторих і незвичайних планувань, після придбання квартири багатьом все одно хочеться перепланувати, щоб розширити простір або навпаки зонувати його на дрібніші сегменти. Через цю тенденцію така послуга, як демонтаж стін та перегородок не втрачає актуальності та затребуваності на ринку.

  Демонтаж стін у квартирі

  Проведення робіт з перепланування в квартирі вимагає отримання дозволу – це перше, що вам слід знати перед тим, як починати масштабний ремонт і брати кувалду в руки. Злам стін не можна проводити без дозволу, бо інакше є ризик викликати на себе непотрібні проблеми.
  Рев перфоратора та шум від обвалення бетону обов’язково почують сусіди, які можуть не залишити ці події без уваги та повідомити відповідні інстанції про несанкціоновані роботи.
  Зрештою, не маючи професійного досвіду у будівництві, ви можете випадково знести опорну стіну чи перегородку, що зашкодить надійності конструкції будинку загалом. Це, до речі, стосується не тільки питання перепланування в квартирі, але і може бути правдою, якщо ви вирішили виконати демонтаж стіни, що несе, в приватному будинку.
  Проблеми можуть виникнути навіть якщо ви вирішили перенести дверний отвір або частково його розібрати, щоб, наприклад, поставити масивніші двері. Внутрішні стіни у квартирі теж можуть виконувати важливу функцію, яка не зазнає руйнувань. Про всі ці нюанси необхідно впоратися в житловій інспекції, перш ніж розпочинати планування ремонту з перенесенням або видаленням перекриттів у приміщенні.
  Словом, за наявності необхідного інструменту знести стіну самостійно може бути досить просто, але все ж не варто наражати себе на небезпеку. Краще звернутися до компанії, яка якісно надасть послуги з демонтажу стін за розумною ціною.
  Заздалегідь поцікавтеся, які інструменти працівники використовуватимуть для демонтажу. Як правило, для зносу стін використовують відбійні молотки, клини, кувалди, болгарки та перфоратори.
  Фахівці, яких ви наймете для виконання робіт, знатимуть технологію зносу, товщину стін, а спеціалізована техніка в їхньому арсеналі гарантує швидкість процесу. Так перепланування у приміщенні здійсниться без ваших зусиль.

  Знесення стін

  Не варто забувати, що при демонтажі стін у готовому будинку можливо потрібно також перенести проводку, опалення, каналізаційні труби та канали водопостачання. Всі ці комунікації спочатку передбачаються в проекті будівництва, тому змістити їх досить складно. Якщо у вас немає профільної освіти та професійного досвіду, ви навряд чи зможете зробити все це самостійно.
  Також у кожного матеріалу, з якого можуть бути виготовлені стіни, мають свої особливості. Наприклад, дерев’яну стіну знести набагато простіше, ніж, наприклад, монолітну. Зазвичай демонтаж стін можливий, якщо вони виготовлені з цегли, каменю, бетону, дерева, піноблоків або гіпсокартону.
  Під час підготовки до демонтажу переконайтеся, що опалення, газопровід, водопровід та електрика не функціонують. Інакше є ризик випадково порушити комунікації та викликати потоп чи отримати електричний удар тому, хто здійснюватиме демонтаж перекриттів.
  Заздалегідь слід подбати і про те, куди після демонтажу ви помістите будівельне сміття та пил перед утилізацією. Зазвичай використовують будівельні мішки підвищеної міцності, які не порвуться навіть якщо в них скласти шматки бетону. Не забудьте також про часовий режим проведення ремонтних робіт. Непогано також попередити сусідів про те, що їм доведеться зазнати шуму.
  Демонтаж стін, ціну якого вам зможуть назвати в компанії, до якої звернетеся за професійною допомогою, проходитиме за індивідуально розробленим планом. Після того, як буде проведено необхідний демонтаж, а після нього і монтаж комунікацій, можна буде приступати до подальших стадій ремонтних робіт: облицьовувати стіни та підлоги, встановлювати меблі та сантехніку.

  Знесення стіни: із чого складається ціна

  Розраховуючи вартість ремонту, в який буде входити перепланування, слід одразу врахувати вартість необхідного демонтажу стін. Сума, яку вам потрібно буде витратити на такі роботи, може бути різною, оскільки її розмір залежить від декількох факторів.
  Стіни можуть бути виготовлені з різних матеріалів. Наприклад, на демонтаж стін із цегли розцінки одні, а якщо потрібно знести стіну в монолітному будинку, то доведеться заплатити більше. Деяким це здається парадоксальним, адже ціни на квартири в монолітних будинках зазвичай нижчі від цін на квартири в цегляних будинках. Крім того, не останню роль відіграє також товщина перекриттів.
  Якщо самі ви не маєте всієї цієї інформації, то можна дати фахівцю компанії ознайомитися з документацією по дому. В цьому випадку вам можуть також запропонувати можливі варіанти опрацювання приміщення з урахуванням усіх нюансів споруди, після чого назвуть ціну демонтажу стін, які ви захочете знести.
  Буває й таке, що з якихось причин матеріал, з якого виконана стіна, що підлягає зносу, визначити неможливо. Тоді є варіант знести частину стіни, щоб зрозуміти, з чого вона зробила та визначитися з подальшими діями. Однак, пам’ятайте, що це допустимо лише за наявності дозволу на знесення.