Калькулятор
Мой переезд
RU | UK RU / UK
service
МИНИМАЛЬНЫЙ ЗАКАЗ от 2 часов
service
ТАРИФЫ от 120₴/час
service
ПОМИНУТНАЯ тарификация
ТАРИФЫ НА Перевозку вещей в Киеве
Мінімальне замовлення
order
700₴
order
930₴
order
1210₴
Тарифи
Вид робіт Ціна
Докладніше
money
БУДЬ ЯКІ ФОРМИ ОПЛАТИ
оплата готівкою, карткою, безготівковий і безготівковий з ПДВ
Докладніше
money
ЗНИЖКА 5% НА ДРУГЕ ЗАМОВЛЕННЯ І 10% ПОСТІЙНИМ КЛІЄНТАМ
оплата готівкою, карткою, безготівковий і безготівковий з ПДВ
Докладніше

  ЗАКАЗАТЬ ЗВОНОК
  Проконсультируйся с нашими специалистами. Закажи обратный звонок, мы свяжемся с вами в течении 15 минут
  СЕРВИС В КАЖДОЙ ДЕТАЛИ
  Приедем
  на 5 МИНУТ раньше
  ТЩАТЕЛЬНО
  упакуем
  Ваш груз
  УПРАВИМСЯ
  за минимальное
  время
  БЕРЕЖНО
  все погрузим
  ОТВЕТИМ
  за каждую мелочь
  ЗАКРЕПИМ
  груз в кузове
  Як ми працюємо
  Все ще думаєте?
  think
  Замовте безкоштовний розрахунок вартості прямо зараз!
  Перевозка вещей в Киеве

  Компания «Мой переезд» квалифицированно предоставляет услуги по перевозке вещей в Киеве, области и Украине на протяжении 10 лет. Мы работаем по таким принципам:

  • Быстро;
  • Высококачественно;
  • Доступно.
  Своим клиентам предлагаем:
  • Комплектацию груза;
  • Упаковку груза;
  • Работу профессиональных грузчиков;
  • Надежную транспортировку груза;
  • Монтаж перевозимого на месте.
  seo
  label
  БЕСПЛАТНАЯ ГРАМОТНАЯ ОЦЕНКА ПЕРЕЕЗДА
  Оценка проводится по телефону и с выездом на адрес. Выезд оценщика на объект бесплатный.

  Перепланування у квартирі – ідеальне рішення на випадок бажання глобальних змін щодо зовнішнього вигляду приміщення. Якщо переклеювання шпалер та оновлення меблів створять відчуття новизни на короткий час, то після перепланування житла міняти щось ще довго не захочеться. Демонтаж перегородок з цегли, бетону, гіпсокартону та інших матеріалів можна замовити в спеціалізованій компанії, щоб не витрачати багато своїх сил і часу. Давайте розберемося в питанні детальніше і висвітлимо деякі деталі, які непогано було б знати на випадок, якщо захочеться перебудувати квартиру чи інше приміщення.

  Демонтаж перегородок у будинку

  Перед тим, як наважуватися на знесення стін, варто звернути увагу на їхню функцію. Стіни в будинку бувають несучими та ненесучими. У першому випадку силами стінок здійснюється розподіл ваги плит, з яких складається будівля. Як правило, несучі стіни не зносять, оскільки це може зашкодити міцності всієї споруди. малоймовірно, що на знесення несучої стіни вам видадуть відповідний дозвіл у житловій комісії.

  Якщо стіна не несе, її можна знести. Однак, це не означає, що не потрібно повідомляти про це житлову адміністрацію. До того ж, потрібна консультація фахівця перед проведенням демонтажних робіт, тому що всередині стіни можуть бути прокладені комунікації. Крім демонтажу стінової перегородки може знадобитися також і робота з трубами та електропроводкою, яка має окрему ціну.

  Щоб отримати дозвіл на знесення простінка, перегородки або стіни, демонтаж дверного отвору або його перенесення, потрібно надати житловій комісії план перепланування. Скласти його вам допоможе менеджер компанії, що здійснює послуги з демонтажу або окремий будівельний спеціаліст.

  Під час консультації потрібно буде проаналізувати загальний стан приміщення, матеріали, з яких виготовлені стіни, їх товщину та обсяг робіт, а також здійснити вимірювання приміщення. Ці дані необхідні навіть для того, щоб правильно розрахувати розподіл навантаження на стіни. Після збору цих даних вартість демонтажу перегородок і супутніх робіт буде розрахована максимально точно.

  Якщо проект перепланування затверджений, навантаження розраховане і залишається лише дістати інструмент, щоб розпочати знесення стін, залишається фінальний етап підготовки. Необхідно буде повідомити сусідів про те, що у вашій квартирі планується масштабна переробка, яка може порушити їх денний сон, наприклад, або завадити працювати вдома у повній тиші. Щоб таких казусів не виникло, переконайтеся також, що робота буде проводитись у дозволений для цього годинник. Інакше є ризик заплатити не лише за демонтаж простінка, ціна якого заздалегідь була обумовлена, а й сплатити штраф за порушення громадського порядку.

  Демонтаж цегляних перегородок

  Як уже було сказано раніше, специфіка роботи з демонтажу стін багато в чому залежить від того, з якого матеріалу вони виготовлені. Кваліфікований майстер без проблем знесе будь-яку перегородку, але потрібно заздалегідь знати, з якого матеріалу вона виготовлена, щоб правильно підібрати електроінструмент для зносу.

  Демонтаж цегляної перегородки починається з видалення матеріалів обробки (можна демонтувати їх самостійно, якщо хочете зменшити ціну роботи). Цегляні перегородки зазвичай з’єднані з іншими стінами за допомогою зв’язування або металевих анкерів. Ці з’єднання необхідно видалити. Замовляючи демонтаж цегляних перестінків, слід повідомити бригаду їхню товщину, тому що він у тому числі залежить ціна роботи. На стінах із цегляної кладки часом бувають встановлені радіатори. У такому разі необхідна допомога спеціалістів, які перенесуть батарею на інше місце та гарантують безпеку цих робіт.

  Як бачите, підготовка до процесу демонтажу перегородок та стін, його організація та виконання вимагають вправності та навичок. Тому краще довірити цю непросту справу професіоналам, щоб убезпечити себе та бути впевненим у тому, що демонтаж виконуватиметься досвідченими фахівцями.