Калькулятор
Мой переезд
RU | UK RU / UK
service
МИНИМАЛЬНЫЙ ЗАКАЗ от 2 часов
service
ТАРИФЫ от 120₴/час
service
ПОМИНУТНАЯ тарификация
ТАРИФЫ НА Перевозку вещей в Киеве
Мінімальне замовлення
order
700₴
order
930₴
order
1210₴
Тарифи
Вид робіт Ціна
Докладніше
money
БУДЬ ЯКІ ФОРМИ ОПЛАТИ
оплата готівкою, карткою, безготівковий і безготівковий з ПДВ
Докладніше
money
ЗНИЖКА 5% НА ДРУГЕ ЗАМОВЛЕННЯ І 10% ПОСТІЙНИМ КЛІЄНТАМ
оплата готівкою, карткою, безготівковий і безготівковий з ПДВ
Докладніше

  ЗАКАЗАТЬ ЗВОНОК
  Проконсультируйся с нашими специалистами. Закажи обратный звонок, мы свяжемся с вами в течении 15 минут
  СЕРВИС В КАЖДОЙ ДЕТАЛИ
  Приедем
  на 5 МИНУТ раньше
  ТЩАТЕЛЬНО
  упакуем
  Ваш груз
  УПРАВИМСЯ
  за минимальное
  время
  БЕРЕЖНО
  все погрузим
  ОТВЕТИМ
  за каждую мелочь
  ЗАКРЕПИМ
  груз в кузове
  Як ми працюємо
  Все ще думаєте?
  think
  Замовте безкоштовний розрахунок вартості прямо зараз!
  Перевозка вещей в Киеве

  Компания «Мой переезд» квалифицированно предоставляет услуги по перевозке вещей в Киеве, области и Украине на протяжении 10 лет. Мы работаем по таким принципам:

  • Быстро;
  • Высококачественно;
  • Доступно.
  Своим клиентам предлагаем:
  • Комплектацию груза;
  • Упаковку груза;
  • Работу профессиональных грузчиков;
  • Надежную транспортировку груза;
  • Монтаж перевозимого на месте.
  seo
  label
  БЕСПЛАТНАЯ ГРАМОТНАЯ ОЦЕНКА ПЕРЕЕЗДА
  Оценка проводится по телефону и с выездом на адрес. Выезд оценщика на объект бесплатный.

  Коли мова заходить про перепланування у квартирі чи будинку, відразу постає питання про демонтаж стін, які можуть бути виконані з цегли, бетону, піноблоку та інших матеріалів (це потрібно знати, щоб правильно розрахувати ціну робіт). Часто виникає необхідність знесення цегляних конструкцій усередині приміщень, але проведення цих робіт має особливості.
  Зазвичай потрібно повне або часткове знесення опорної точки, тому існує деяка небезпека зачепити інші стіни, наприклад. Щоб мінімізувати ризики, вдаються до оцінки якості перекриттів, що неможливе без надання будівельних документів. Після того, як міцність будівництва проаналізована, слідує складання плану робіт, а потім і розбирання цегляної кладки.

  Демонтаж цегляної стіни

  Здійснюючи перепланування, зазвичай зносять цегляні перегородки або роблять отвори в несучих стінах. Це досить ризиковані маніпуляції, які не можна проводити без дозволу житлової комісії. В іншому випадку несанкціоновані руйнування можуть спричинити обвал інших частин будівлі.
  Технологія та вартість демонтажу цегляної стіни залежать від кількох факторів. По-перше, потрібно враховувати призначення перекриття: це може бути стіна, що несе, або перегородка, яка не відіграє ключової ролі в силовій схемі будинку. По-друге, важливий матеріал, з якого виконана конструкція: деякі перекриття виконують не з цільної цегли, щоб зробити стіни тоншими.
  Не можна заздалегідь сказати, скільки коштуватиме демонтаж цегляної стіни, тому що ціна може розраховуватися за куб, за квадратний метр або на інших умовах. Щоб дізнатися про них докладніше, можна зайти на сайт компанії, що надає послуги з демонтажу або зателефонувати співробітнику компанії, який відповість на всі питання, що вас цікавлять.
  Перед тим, як приступати до робіт з демонтажу, потрібно підготувати стіну, яку потрібно видалити. У стіні не повинно бути електричної проводки, або вона має бути знеструмлена, якщо важко зрозуміти, де саме в стіні вона знаходиться.
  Підлогове покриття має бути зняти, або надійно захищене, щоб будсміття не пошкодило його. Якщо в приміщенні є меблі або інші предмети інтер’єру, їх також необхідно захистити.
  Саме розбирання цегляної кладки не може бути розпочато до того, як облицювання буде видалено зі стін. Штукатурку, наприклад, оббивають за допомогою молотка чи зубила. Процес піде швидше, якщо заздалегідь штукатурку розмочити.

  Без самодіяльності

  Існує поширене переконання про те, що узаконити переробку у квартирі можна постфактум. Тобто спочатку знести те, що хочеться знести, а потім уже піти в будинкову службу та повідомити адміністрацію про те, що потрібно внести зміни до технічного паспорта квартири. Може, часом такий варіант розвитку подій і реалізуємо, але найчастіше несанкціоновані зміни у плануванні квартири мають серйозні наслідки.
  Житлова комісія має право вимагати повернення всього на кола свої за ваш рахунок, тому будівництво стін, які ви зруйнували, ляже на ваші плечі. При цьому не вдасться звести перегородки заново з гіпсокартону, наприклад, якщо до цього вони були виготовлені з цегли.

  Демонтаж цегляної кладки

  Будь-який кваліфікований фахівець знає, що демонтаж стін здійснюється за кілька етапів. Розбирання цегляної кладки – послідовний процес. Спочатку працівники знімають верхню низку цегли. Це важливо зробити з великою акуратністю, тому що не можна допустити, щоб пішла тріщина чи відколовся інший сегмент стіни.
  Після того, як перший ряд кладки демонтований, починається розбирання інших рядів цегляної кладки, і розцінка цих робіт може частково залежати від кількості цих рядів, тому що вони становлять загальну площу конструкції. Якщо довірити виконання демонтажних робіт професіоналам, то план робіт та кошторис фахівці складуть за вас, керуючись вашими побажаннями та технологічними нормами будівництва.