Калькулятор
Мой переезд
RU | UK RU / UK
service
МИНИМАЛЬНЫЙ ЗАКАЗ от 2 часов
service
ТАРИФЫ от 120₴/час
service
ПОМИНУТНАЯ тарификация
ТАРИФЫ НА Перевозку вещей в Киеве
Мінімальне замовлення
order
700₴
order
930₴
order
1210₴
Тарифи
Вид робіт Ціна
Мінімальне замовлення – 2 години 240 2 години
Наступна година 120 грн 1 година
Підйом / спуск поверхами 10 грн поверх
Пронос більше 25 м 25 грн 25 м
Предмети важчі 100 кг 2 грн кг
Складання / розбирання меблів Дог-на
Докладніше
money
БУДЬ ЯКІ ФОРМИ ОПЛАТИ
оплата готівкою, карткою, безготівковий і безготівковий з ПДВ
Докладніше
money
ЗНИЖКА 5% НА ДРУГЕ ЗАМОВЛЕННЯ І 10% ПОСТІЙНИМ КЛІЄНТАМ
оплата готівкою, карткою, безготівковий і безготівковий з ПДВ
Докладніше

  ЗАКАЗАТЬ ЗВОНОК
  Проконсультируйся с нашими специалистами. Закажи обратный звонок, мы свяжемся с вами в течении 15 минут
  СЕРВИС В КАЖДОЙ ДЕТАЛИ
  Приедем
  на 5 МИНУТ раньше
  ТЩАТЕЛЬНО
  упакуем
  Ваш груз
  УПРАВИМСЯ
  за минимальное
  время
  БЕРЕЖНО
  все погрузим
  ОТВЕТИМ
  за каждую мелочь
  ЗАКРЕПИМ
  груз в кузове
  Як ми працюємо
  Все ще думаєте?
  think
  Замовте безкоштовний розрахунок вартості прямо зараз!
  Перевозка вещей в Киеве

  Компания «Мой переезд» квалифицированно предоставляет услуги по перевозке вещей в Киеве, области и Украине на протяжении 10 лет. Мы работаем по таким принципам:

  • Быстро;
  • Высококачественно;
  • Доступно.
  Своим клиентам предлагаем:
  • Комплектацию груза;
  • Упаковку груза;
  • Работу профессиональных грузчиков;
  • Надежную транспортировку груза;
  • Монтаж перевозимого на месте.
  seo
  label
  БЕСПЛАТНАЯ ГРАМОТНАЯ ОЦЕНКА ПЕРЕЕЗДА
  Оценка проводится по телефону и с выездом на адрес. Выезд оценщика на объект бесплатный.

  Якщо квартирні чи офісні переїзди – звична справа, з якою доводилося стикатися практично кожному, то перевезення речей на дачу видається складнішим завданням. Часто меблі на дачі з’являються поступово: приходить у непридатність щось із квартири – звозиться на дачу; у квартирі з’являються нові меблі – старі вирушають у дачний будинок. Звичайно, меблі та техніку купують на дачі та окремо, але не завжди можливо облаштувати дачу спеціально.

  Замовити газель, якщо планується дачний переїзд здається найоптимальнішим варіантом, тому що, як правило, на дачу не потрібно вести великогабаритний або багатотонний вантаж. Рідко доводиться замовляти з цією метою великі вантажівки, адже на дачу не потрібно вести обладнання, верстати чи інші промислові об’єкти. До того ж, набагато зручніше, ніж перевозити речі, використовуючи причіп. Тому чудовим варіантом буде вантажне таксі.

  Незважаючи на все це, переїзд на дачу вимагає певної організації, в якій замовнику допоможе компанія з вантажних перевезень. Фахівці з вантажоперевезень розуміють, що слід врахувати, якщо є завдання здійснити переїзд дачний, квартирний або офісний.

  Якщо саме перевезення меблів на дачу-простий процес, то підготовка до нього вимагає уваги. Потрібно відсортувати все, що потрібно перевезти, промаркувати та запакувати. При необхідності вантажники не тільки запакують речі, укомплектують їх для транспортування, а й зберуть на місці. Такі послуги можуть бути надані для кожного замовлення за бажання клієнта.

  Дачні переїзди: особливості

  Перше, що слід врахувати при організації дачного переїзду, це дорога, якою необхідно буде їхати вантажній машині. Більшість дач знаходяться за містом, а значить, якість дорожнього покриття може залишати бажати кращого. Більше того, часом асфальтованої дороги до дачі може бути взагалі.

  Дачний переїзд хочеться здійснити дешево, але не завжди є така можливість. Якщо дача знаходиться в садовому товаристві без доріг, оформлених хоча б щебенем, то проїхати туди великогабаритній вантажівці буде складно. З іншого боку, на транспортування вантажу може піти багато часу через вузькість доріг та відсутність можливості маневрувати на них, щоб не відбулося занесення автомобіля. Під’їзд до заміських будинків також може бути ускладнений рослинністю, деревами, межами інших ділянок та іншими особливостями.

  Тому при плануванні дачного переїзду слід заздалегідь обговорити ці нюанси з менеджером, щоб організувати дачний переїзд недорого. Якщо ви знатимете обсяг вантажу, його габарити, вагу та час, який буде потрібно для транспортування, то зможете максимально точно розрахувати вартість послуги.

  Як краще перевезти меблі на дачу

  Плануючи дачний переїзд, будуйте маршрут так, щоби не довелося об’їжджати весь Київ. Пробки в міському середовищі потрібно врахувати, але також не слід забувати про дорожні умови за містом. Спробуйте засікти час, за який ви самі дістаєтеся дачі на машині, так стане зрозуміліше, скільки часу закладати на дорогу при вантажоперевезеннях.

  При врахуванні часу також не забувайте, що вантажникам потрібно завантажити автомобіль, укомплектувати вантаж і запакувати його, наприклад. Скільки часу знадобиться на це, зможе підказати менеджер компанії, в якій ви замовлятимете перевезення.

  Якщо серед вантажу є крихкі предмети, що вимагають особливого закріплення або акуратного пакування, то відразу попередьте про це менеджера, вантажників або добре запакуйте крихкі предмети самі. Краще відразу запобігти поломці речей, якщо знаєте, що щось може зламатися в дорозі. Для цього, наприклад, заклейте ящики у шафах, перев’яжіть джгутами коробки зі склом, попередньо обернувши його в пухирчасту плівку або пакувальний папір.

  Ще краще завантажувати меблі в порядку, що відповідає її розстановці на дачі. Розміщення вантажу в машині варто здійснювати так, щоб розміщення найближчих до дверей кузова речей було першочерговим. Тобто спочатку в автомобіль занурюють об’єкти, які потрібно заносити в приміщення в останню чергу.